KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8862221
nr 886 2221
Louis Sparre
(1863-1964), Sverige
Etsning, Louis Sparre (1863-1964), signerad. 1918, motivet: 24x32
Louis Sparre, svensk målare född 1863, död 1964.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 7 april 2014
kl 19:36:32
800 kr
350 kr
700 kr
900 kr
1.100 kr
1.300 kr